Gegužės 6 dieną Kauno sporto halėje organizavome tradicinį Lietuvos gimnazijų jungtinį mokinių ir mokytojų tinklinio turnyrą skirtą Europos dienai paminėti. Sportinis aktyvumas padeda populiarinti tinklinio žaidimą, gerinti mokinių ir mokytojų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, stiprinti ryšius tarp Lietuvos gimnazijų. Turnyre dalyvavo penkiolika 9-12 klasių (I – IV gimnazijos klasių) mokinių ir mokytojų komandų iš Lietuvos mokyklų.
Kadangi 2026 m. gimnazija mini 95-ių metų jubiliejų, o tinklinio turnyras vyksta jau 15 metus, fizinio ugdymo mokytojai Tomas ir Vaiva į šį turnyrą pakvietė mokyklos alumnus. Džiaugiamės, kad tinklinis į vieną komandą subūrė skirtingų laidų alumnus, dėkojame Ryčiui, Laurai, Mortai, Matui už bendrystę ir prisiminimus apie gimnazijoje praleistas smagias dienas.
Jubiliejiniame turnyre sportines jėgas nusprendė išbandyti net 2 mūsų gimnazijos mokinių ir jaunų mokytojų komandos. Kartu su I gimnazijos klasių rinktine žaidė jaunas fizinio ugdymo mokytojas Tadas, o abiturientų komandos gretas papildė anglų kalbos mokytoja Justina ir bibliotekininkė Faustina. Nors sportinė fortūna mūsų žaidėjų šiais metais neaplankė, džiaugiamės puikiu komandiniu mokinių ir mokytojų bendradarbiavimu, aktyviu įsitraukimu ir gera nuotaika.
Dėkojame visoms komandoms už dalyvavimą jubiliejiniame žaidime, sveikiname Turnyro nugalėtojus:
I vieta – Kauno r. Raudondvario gimnazija;
II vieta – KTU inžinerijos licėjus;
III vieta – Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
Miela gimnazijos bendruomene, švenčiame ne tik gražų metų skaičių, bet ir visą kelionę, kurią kartu nuėjome – kupiną žinių, atradimų, draugysčių ir svajonių. Mokyklos sienos saugo tūkstančius istorijų, o kiekviena klasė – tai mažas pasaulis, kuriame užauga didelės asmenybės. Visiems mums linkime, kad ir toliau čia skambėtų gimnazistų juokas, mokytojų išmintis ir bendruomenės vienybė. Tegul kiekviena diena būna nauja galimybė įkvėpti, auginti ir kurti ateitį.
Su pagarba ir dėkingumu – už praeitį, dabartį ir dar gražesnę ateitį.
Su jubiliejumi!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Šapkauskienė, fizinio ugdymo mokytojai Vaiva Ramanauskienė, Tomas Domarkas, Tadas Žiūkas. Nuotraukų autorė Dija Andriulytė, 1 vk gimnazijos klasės mokinė.
Pasidalink






















