Asmeninių Projektų (Personal Project) pristatymų šventė

2024-03-18

Kovo 14 dienos vakarą gausi TB MYP bendruomenė susirinko Asmeninių Projektų (Personal Project) pristatymų šventėje. Renginyje II-os MYP klasės mokiniai pristatė savo Asmeninio projekto procesą, o parodos metu visi turėjo progą artimiau susipažinti su galutinių produktų ar rezultatų įvairove.

TB MYP Asmeninis Projektas yra neatsiejama MYP programos baigimo dalis, kurios procesas trunka nuo rugsėjo iki kovo mėnesio. Per šį laikotarpį mokiniai pagal savo pomėgių sritį pasirinko temas, išsikėlė mokymosi tikslą, planavo savo veiklas, nusimatė sėkmės kriterijus, pagal kuriuos vertino savo pagamintą produktą arba galutinį rezultatą. Asmeninio Projekto kelionėje mokinius lydėjo vadovai, konsultantai ir koordinatoriai.

Renginys, kuris buvo kupinas teigiamų emocijų, leido pasididžiuoti visos TB MYP bendruomenes ūgtimi, žmonių, kurie padeda kurti geresnį ir taikesnį pasaulį per švietimą, ugdantį tarpkultūrinį supratimą ir pagarbą.

Tarptautinio bakalaureato MYP programos koordinatorė Smiltė Matulionytė, MYP asmeninių projektų koordinatorė Rasa Pranevičienė
nuotraukų autoriai Linas Krulikauskas, II MYP klasė, Smiltė Matulionytė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2024-03-18

Prieinamumas
Copy link