BLM čempionatas

2017-01-12

2017 m.sausio 10 dieną Jono Basanavičiaus gimnazijoje karaliavo krepšinis, būgnai, muzika ir šokiai. Įspūdingoje dvikovoje aikštės šeimininkai Jono Jablonskio gimnazijos Tomo Domarko krepšininkams bandė įrašyti pirmąją nesėkmę BLM vaikinų čempionate, tačiau pastarieji su tuo nesutiko. Ypatingai ketvirtajame kėlinyje, kurio metu persvėrė rezultatą savo naudai, ir galiausiai šventė pergalę rezultatu 87:81.

Nuožmioje dvikovoje aikštės šeimininkai pateisino į salę sausakimšai susirinkusių sirgalių lūkesčius ir žengė priekyje didžiąją rungtynių dalį. Po trijų kėlinių šeimininkai skaičiavo netgi dviženklių persvarą – 66:55.

Tačiau lemiamo ketvirčio pradžioje prabilęs J. Daugėla surengė spurtą 14:1 ir leido savo komandai perimti iniciatyvą (69:67). Netrukus sekė L. Garliausko ir L. Miknevičiaus taiklūs tritaškiai, Jono Jablonskio gimnazijos pranašumą padidinę iki keturių – 75:71.

Krepšinio spektaklis tuo nesibaigė – L. Žukausko du tritaškiai bei A. Bakučio ir T. Kupsto dvitaškiai paskutinę dvikovos minutę rezultatą lygino – 81:81.

Lyderio vaidmens ėmęsis J. Daugėla paskutinius svečių taškus pelnė tik nuo badų metimo linijos, tačiau tai padarė šešissyk. Tuo tarpu šeimininkams per likusį laiką krepšys liko užrištas, tad finalinė sirena skelbė Jono Jablonskio gimnazijos pergalę.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27