Dalyvavimas Tarptautinių olimpiadų ir konkursų dalyvių pagerbimo šventėje LDK valdovų rūmuose

2022-12-27

2022 m. gruodžio 21 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose Vilniuje vyko tarptautinių olimpiadų ir konkursų dalyvių pagerbimo šventė, į kurią buvo pakviestos dalyvauti dvi Kauno Jono Jablonskio gimnazijos mokytojos Nijolė Baliukevičienė ir Nijolė Marija Tikuišienė bei 2 jų mokinės, dabar jau studentės, Milda Gadliauskaitė ir Gabrielė Dalinskytė, atstovavusios Lietuvai bei puikiai pasirodžiusios Tarptautinėje filosofijos olimpiadoje, kuri vyko Portugalijoje, Pasaulio individualių debatų ir oratorinio meno čempionate, kurį virtualiai organizavo Kanada ir Pasaulio mokinių debatų čempionate, kuris vyko Olandijoje.

Merginos buvo pagerbtos už labai svarius pasiekimus. Milda Gadliauskaitė užėmė pirmąją vietą kaip geriausia EFL oratorė (tarp tų šalių, kuriose anglų kalba nėra gimtoji). Be to, Mildos komanda, atstovavusi Lietuvai, tapo pačia geriausia EFL komanda. Milda puikiai pasirodė dar viename pasauliniame konkurse, Tarptautinėje filosofijos olimpiadoje Lisabonoje. Tačiau Milda mokosi užsienyje, tad ji negalėjo atsiimti apdovanojimo pati, jis bus perduotas vėliau. Gabrielė Dalinskytė garbingai atstovavo šalį čempionate Kanadoje ir turėjo atlikti daug skirtingų užduočių kaip oratorė.

Didžiuojamės šių mokinių laimėjimais, garsinančiais ne tik Jono Jablonskio gimnaziją, Kauno miestą, bet ir Lietuvą!

Dėkojame etikos mokytojai Nijolei Baliukevičienei ir anglų kalbos mokytojai Nijolei Marijai Tikuišienei už nuoširdų darbą.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-01-11

Prieinamumas
Copy link