Gimnazijos atstovai dalyvaus tarptautiniame vokiškų dainų vaizdo klipų konkurse

2023-12-04

Gruodžio 1 dieną Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijoje vyko Lietuvos švietimo įstaigų vaikų ir mokinių vokiškų dainų festivalis 2023. Tai buvo graži vokiečių kalbos ir muzikos šventė. Joje dalyvavo vokiškų dainų konkurso miestų etapo nugalėtojai. Komisija dalyvius vertino dvejose kategorijose: solistų ir ansamblių pasirodymas ant scenos arba muzikinis vaizdo klipas. Kauno miestui atstovavo ir Kauno Jono Jablonskio gimnazijos komanda, kuri video klipų kategorijoje Kauno mieste užėmė 1 vietą. Džiaugiamės, kad komanda tapo respublikinio etapo laureate ir kartu su Kauno Jėzuitų gimnazijos ir Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinės mokyklos komandomis atstovaus Lietuvai tarptautiniame vokiškų dainų vaizdo klipų konkurse.

Sveikiname gimnazijos II ak klasės mokinę Izabelę Babičiūtę, kuri atliko Andreas Bourani dainą „Auf anderen Wegen“ ir muzikinio klipo kūrybinę komandą II ak klasės mokines Emiliją Kazlauskaitę, Ievą Plytaitytę ir Urtę Mariją Budrytę! Džiaugiamės Jūsų iniciatyva, kūrybiškumu ir dėmesiu vokiečių kalbai!!!

Dėkojame už pagalbą mokiniams direktorės pavaduotojai ugdymui, vokiečių kalbos mokytojai L.Šapkauskienei, vokiečių kalbos mokytojai J.Valentukonienei ir neformalaus ugdymo mokytojui Rolandui Babraičiui.

Jurgita Valentukonienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-12-04

Prieinamumas
Copy link