I ak – asmenukių konkurso nugalėtojai.

2022-09-19

Kūrybiškumas ir jo ugdymas yra labai svarbus procesas visam žmogaus gyvenimui. Kūrybiškos asmenybės gebėjimai padeda jam tikslingai sisteminti gautą informaciją, rasti ir kurti originalius, nestandartinius sprendimus, reikšti savo nuomonę ir nebijoti išsiskirti iš minios, nebijoti savarankiškai imtis iššūkių! “Be to, kūrybiška asmenybė ne tik siekia kokybiško ir nestandartinio savo veiklos rezultato, tačiau mėgaujasi ir pačiu jos procesu.” (Daugiau apie tai: Kūrybiškumo ugdymo svarba: kodėl tai svarbiau nei tiesiog siekti akademinių rezultatų? – Tinklaraštis apie vaikų kūrybingumą – Kuria vaikai)

Tuo galėjome įsitikinti pasiūlę gimnazistams sudalyvauti “asmenukių” konkurse. Reikalavimai labai paprasti: 1. Nusifotografuoti prie gimnazijos pagrindinio įėjimo, bet būtinai daryti nuotrauką – asmenukę; 2.  Nuotrauka turi būti linksma ir originali. Konkursui buvo pateiktos 23 nuotraukos! Dėkojame visiems dalyviams. 

Daugiausiai balsų už klasės “selfi” surinko I ak gimnazistai. Sveikiname! O prizas buvo įteiktas šiandien gimnazijos valgykloje – netradiciniai klasės pietūs. 

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2022-09-20

Prieinamumas
Copy link