„Judėk su LSU“

2013-10-09

Spalio 7d. mūsų gimnazijos moksleiviai iš 2g klasės: Justina Buteikytė, Gabrielė Palukaitytė, Augustė Staugaitytė, Karolis Jakštas, Ernestas Kemerziūnas, Edgaras Rėkus ir kūno kultūros
mokytoja D. Šertvytienė dalyvavo Lietuvos sporto universiteto surengtose varžybose “NOW WE MOVE “(Judėk su LSU)”.

Moksleiviai iš viso pelnė 16 medalių. Moksleivių komanda virvės traukimo varžybose laimėjo 1 vietą, estafečių varžybose iškovojo 2-ją vietą. Asmeninėse smiginio varžybose 1-ją vietą laimėjo
Augustė S., 2-ją Gabrielė P. ir 3-ją Justina B. Vaikinų grupėje iškovojo 3 vietą Edgaras R. Varžybų metu dalyviai turėjo galimybę sušokti masinį aerobikos šokį ir išbandyti Taekwondo kovos menų veiksmus.

Dalyvavusieji gimnazijos mokiniai džiaugiasi laimėtais prizais ir norėtų dalyvauti tokiose varžybose ir ateityje.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-26