×

Prieinamumo įrankiai

  • Turinio mastelio keitimas 100%
  • Šrifto dydis 100%
  • Linijos aukštis 100%
  • Raidžių tarpai 100%

Kauno m. VEMP konkurse III vieta!

konkursas 03 27

Kovo 27 dieną Kauno „Santaros“ gimnazijoje vyko Kauno m. VEMP (Vadybos ir ekonominio modeliavimo pratybų) konkursas. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos. 11-12 klasių grupėje komanda JABLA užėmė III vietą. Sveikiname mokinius Dominyką Vilčinską (II e kl.), Emilę Lukoševičiūtę ir Matą Pocių (III a kl.) bei juos rengusią mokytoją Margaritą Liekienę su puikiu rezultatu.

Pasidalink