Konferencija „CLILiG@LITAUEN – dabar ir ateityje“

2018-06-26

Birželio 18-19 dienomis Vilniaus licėjuje vyko Goethe’s instituto organizuota metodinė-praktinė konferencija „CLILiG@LITAUEN – dabar ir ateityje“. Sveikinimo pranešimus konferencijos dalyviams skaitė ir projekto sėkme džiaugėsi LR ŠMM pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Vilija Sipaitė ir Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius.
Metodinė-praktinėje konferencijoje dalyvavo 2014-2018 m. integruoto vokiečių kalbos ir dalyko mokymo projekto CLILiG@ LITAUEN dalyviai, kurie nuolat glaudžiai bendrauja ir bendradarbiauja tarpusavyje ir dalijasi darbo patirtimi. Vokiečių kalbos mokytojai ir dalykininkai – gamtos mokslų, fizikos, matematikos, informacinių technologijų, geografijos, istorijos, lietuvių kalbos ir menų mokytojai – pateikė gerosios patirties pavyzdžius, vedė ir dalyvavo praktinėse dirbtuvėse, pamokų simuliacijose, žiūrėjo Molėtų gimnazijos moksleivių sukurtą videofilmą apie inovatyvias mokyklos veiklas, diskutavo darbo grupėse ir siūlė naujas idėjas projekto metodinės medžiagos kaupimui ir sisteminimui.
Kauno Jono Jablonskio ir VDU „Rasos“ gimnazijų vokiečių kalbos mokytoja Lina Šapkauskienė kartu su kolege iš Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinės mokyklos Jurgita Valentukoniene vedė praktines dirbtuves „Eksperimentai su sausu ledu integruotose vokiečių kalbos ir chemijos pamokose“. Džiaugiamės, kad integruotos pamokos patinka mokiniams, kelia jų motyvaciją ir leidžia būti atviriems naujiems mokymo(si) metodams.
Šiais metais Goethe’s institutas vėl kviečia mokyklų komandas registruotis į integruotus vokiečių kalbos ir dalyko mokymus. Plačiau skaitykite čia.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-06-26

Prieinamumas
Copy link