Lengvaatlečių komanda laimėjo i-ąją vietą

2015-05-13

Gegužės 11 dieną mūsų gimnazijos lengvosios atletikos merginų rinktinė dalyvavo Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos rungčių varžybose. Šuolio į tolį rungtyje VIKTORIJA MARMAITĖ (4F) užėmė I-ą vietą ir URTĖ URNIKYTĖ (4C) II-ą vietą.
100 m. bėgimo rungtyje Greta Plečkaitytė (2D) laimėjio II-ą vietą. Šuolio į aukštį rungtyje GUSTĖ LAKOMKINAITĖ (1B) laimėjo III-ą vietą.

Merginų komanda (MIGLĖ JUODEŠKAITĖ (4C), VIKTORIJA MARMAITĖ, URTĖ URNIKYTĖ, GRETA PLEČKAITYTĖ) 4×100 m estafetiniame bėgime užėmė II-ą vietą. Varžybose  debiutavo ir 1C klasės mokinė GABRIELĖ ŽILIONYTĖ, ji 1000 m bėgimo finale iškovojo IV vietą. Komandinėje įskaitoje merginos užėmė I-ą vietą, buvo apdovanotos taure ir medaliais. Jos iškovojo teisę dalyvauti finalinėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse varžybose, kurios vyks birželio 7 d. Sveikiname!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27