Menų savaitės baigiamieji renginiai

2023-05-19

“Menų savaitė 2023” pirmadienį prasidėjusi kūrybinėmis dirbtuvėmis – grafikos atspaudai, penktadienį pasibaigė muzikos koncertais.

Gimnazijos Aktų salėje koncertavo jaunieji kūrėjai, jie savo pasirodymų rinkinį pavadino “Aš ir mano muzika”. Moksleivių kūrybos dainų, muzikos, šokio koncertas ir muzikos mokytojos Darios Godos pasididžiavimas savo mokiniais sušildė visų nuotaikas.

Vokalinio instrumentinio ansamblio “WAY” nariai savaitės pradžioje spėjo sudalyvauti jaunų atlikėjų koncerte Marijampolėje ir šiandien gimnazijos scenoje dar kartą įrodė savo profesionalumą ir “užkūrė” žiūrovus savaitgalio veikloms. Labai džiugu, kad vadovas Rolandas pristatė ansamblio jaunus atlikėjus, kurie nedrąsiai, bet labai kokybiškai atliko naujus kūrinius.

Gegužės 22 dieną I-ų klasių mokiniai dalyvaus dokumentinio teatro etiudų pristatymuose, kurie užbaigs meno renginių ciklą.

Sveikiname visus atlikėjus, linkime kūrybinės sėkmės, o kurie dar neišbandė nei vienos meno srities, kviečiame drąsiau išlaisvinti savo kūrybines jėgas!

Lina Šapkauskienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-05-19

Prieinamumas
Copy link