Naujos tobulėjimo galimybės germanistikos klasės mokiniams

2024-03-29

Kovo 24-27 dienomis vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė dalyvavo kontaktiniame tarptautiniame seminare „Drei Partner für den Schüleraustausch“/„Trys partneriai mokinių mainams“. Mokytojai iš Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos pristatė savo mokyklas, keitėsi projektų organizavimo patirtimi, sužinojo ir išbandė tarptautinių mokinių mainų metodus. Kad būtų galima labiau susipažinti su Lietuvos švietimo sistema, seminaro dalyviai lankėsi dvejose mokyklose. Seminaro dalyviai turėjo progos apsilankyti ir Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje, apžiūrėti erdves, išgirsti gimnazijos istoriją. Svečiai susipažino su gimnazijos ugdymo ypatumais, profilinėmis klasėmis, germanistikos klasės veikla, projekto CLILiG@Litauen. Integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas(is) Lietuvoje įgyvendinimu gimnazijoje.

Seminaro metu buvo pristatytos mokinių mainų projekto vykdymo instrukcijos ir finansavimo galimybės. Džiugu, kad tikslas – rasti partnerines mokyklas iš Vokietijos ir Lenkijos tolimesniam bendradarbiavimui bendrame mokinių mainų projekte – įgyvendintas. Džiaugiamės turėdami naujus partnerius. Tai Freiherr-von-Rochow Oberschule Pritzwalk ir I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie. Germanistikos klasės mokiniai turės galimybę tarptautiniame projekte gerinti vokiečių kalbos žinias, ugdyti tarpkultūrinę ir kitas bendrąsias kompetencijas. Už šią galimybę dėkojame Vokietijos-Lenkijos jaunimo sąjungai (Deutsch-Polnisches Jugendwerk) , Vokietijos užsienio draugijai (Deutsche Auslandsgesellschaft ir Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacijai (Litauischer Deutschlehrerverband).

Dėkojame direktoriaus pavaduotojai ir vokiečių kalbos mokytojai Linai Šapkauskienei, vokiečių kalbos mokytojoms Salvijai Elonai Reveltaitei ir Jurgitai Valentukonienei už pradžią!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2024-03-29

Prieinamumas
Copy link