Pamokas keitėme į paskaitas ir mokymus, klasės vadovo veiklas

2022-09-05

Rugsėjo 5 dieną gimnazijoje jautėsi lengvas, bet gerai sustyguotas akademinis šurmulys. Pamokas pakeitėme į paskaitas ir mokymus.
VŠĮ Mokymosi mokykla “Ugdymo meistrai” lektorius Lukas Benevičius vedė paskaitas lietuvių ir anglų kalbomis. II gimnazijos klasių mokiniai klausėsi paskaitos “Mokėjimas mokytis ir laiko planavimas”, o tarptautinio bakalaureato ir dvikalbio ugdymo klasės – “Motyvacijos skatinimas”. Jaunimo reikalų agentūros vyriausioji specialistė Gabija Balzarevičiūtė, VšĮ “Actio Catholica Patria” Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių mentoriai Nojus Andriukaitis ir Giedrė Gaučaitė supažindino gimnazistus su labai aktualia šiuo metu savanorystės tema – “Jaunimo savanoriška tarnyba: ilgalaikės ir ugdomosios savanorystės programa jaunam žmogui”. Kauno jaunimo užimtumo skyriaus specialistės supažindino mokinius su situacija darbo rinkoje ir tendencijomis.
Vieni III gimnazijos klasių mokiniai bendravo su svečiais iš Vilniaus, Vytauto didžiojo, Kauno technologijų universitetų, kitus gimnazistus VU Kauno fakultetas pakvietė į susitikimą V. Gronsko auditorijoje, o KTU susitiko su abiturientais integruotame mokslo, studijų ir verslo centre “Santaka”.
I gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo klasės vadovų veiklose, socialinių pedagogių užsiėmimuose, susipažino su gimnazijos veiklą reglamentuojančiais dokumentais ir gimnazijos erdvėmis.
Dėkojame visiems lektoriams už mokslo žinias, patarimus, idėjas ir geranorišką bendradarbiavimą!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Šapkauskienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2022-10-30

Prieinamumas
Copy link