Pasaulinės AIDS dienos paminėjimas Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje

2023-12-05

Gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė AIDS diena, inicijuota Pasaulio sveikatos organizacijos  1988 metais. Šios dienos minėjimo tikslas – mažinti stigmatizaciją, formuoti lankstesnį visuomenės požiūrį į ŽIV infekcija sergančiuosius ir padėti jiems spręsti iškylančias problemas. Taip pat šią dieną prisimename tuos, kurių netekome dėl su AIDS susijusių ligų.

Pažymint šią dieną gimnazijoje, buvo organizuotos dvi  viktorinos- protmūšiai. „ AIDS GERIAU ŽINOTI…“ viktorinoje dalyvavo aštuonios I-ų gimnazijos klasių  komandos. Dalyviai varžėsi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse . Nugalėtojais  tapo I dk2 klasės komanda. Antroje viktorinoje– protmūšyje“ Aš stiprus, nes žinau….” buvo akcentuojamas dėmesys į priklausomybių problemas ir prevencines priemones joms įveikti, jų išvengti. Protmūšyje dalyvavo septynios II-ų gimnazijos klasių komandos.  Laimėtojais tapo  II gvk  klasės komanda.

Organizatoriai: visuomenės sveikatos specialistė Jūratė Liolienė, socialinės pedagogės Inga Žumbienė ir Donata Vaitelytė-Gobikienė, psichologė Diana Naikauskė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-12-05

Prieinamumas
Copy link