Praktinio gerumo diena

2022-12-19

,,Visi nuostabūs jausmai pasaulyje sveria mažiau už vieną gerą darbą“ (Dž. R. Lovelis)

Pagalbos namuose tarnyba prie Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos gruodžio 14 d. pakvietė aktyvų jaunimą Advento laikotarpį pažymėti gailestingumo darbais ir prisijungti prie organizuojamos Praktinio gerumo dienos.

Praktinio gerumo diena –  tradicinis renginys organizuojamas Kauno tarnybos Pagalbos namuose, kurio metu Kauno m. gyvenantis jaunimas, moksleiviai ir studentai, kviečiami padėti pasiruošti šventėms seniems, vienišiems ir sergantiems asmenims.

Į kvietimą atsiliepė daugiau nei šimtas moksleivių iš įvairių Kauno miesto švietimo įstaigų. Tame tarpe ir 25 mūsų gimnazijos gimnazistai. Įžanginį žodį tarti dalyviams ir palaiminimą suteikti atvyko J.E. Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

Gimnazistė Smiltė: „Lankėmės pas vieną iš signataro Dovydaičio giminės palikuonių, pas žmogų kurio juokas tiesiog užkrečiamas. Svarbiausias jo noras buvo kad padėtume pajungti spausdintuvą. Tuo pačiu padėjome susitvarkyti namus ir nupirkome reikiamų maisto produktų. Mūsų aplankytas senolis su džiugia šypsena dėkojo už pagalbą“.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-01-11

Prieinamumas
Copy link