Projektas “Vasaris – sveikatos mėnuo”

2016-03-07

Jau 5 metus mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytojai organizuoja projektą „Vasaris-sveikatos mėnuo“, kurio metu organizuojamos įvairios fizinio aktyvumo veiklos:

* Vasario 2 dieną, gimnazijoje vyko 1 klasių tarpklasinės tinklinio varžybos. Pirmą vietą iškovojo 1a klasė, antrą vietą užėmė 1c klasė, trečią vietą užėmė 1b klasė.

* Vasario 18 d. mūsų gimnazijoje vyko Kauno miesto gimnazijų mažojo salės futbolo 5×5 varžybos, kuriose dalyvavo 8 komandos. Iš mūsų gimnazijos dalyvavo dvi komandos bet į finalą nepateko.

Turnyrą organizavo kūno kultūros mokytojas T. Domarkas.

Turnyrą vykdyti padėjo kūno kultūros organizacinis komitetas: Elzė Šatkauskaitė 3c, Kazimieras Kairevičius 4d, Aistė Šidlauskaitė 3c.

* Vasarį sveikatos mėnesį paminėjome 1 ir 2 klasių merginų draugiškomis tinklinio varžybomis vasario 23 d. iš antrokių, kurios lanko tinklinio būrelį, buvo sudarytos 2 komandos, pirmokių komandą sudarė merginų rinktinė. Pirmąsias varžybas 2:0 laimėjo I-oji antrokių komanda, antrąsias varžybas laimėjo pirmokių komanda, kurioms nusileido II-oji antrokių komanda.

* Vasario 25 d. mūsų gimnazijoje vyko Kauno miesto gimnazijų tinklinio turnyras Kauno Jono Jablonskio gimnazijos taurei laimėti. Varžybose dalyvavo 7 Kauno gimnazijų komandos.

Jono Jablonskio gimnazijos pirmoji komanda iškovojo antrą vietą, šios komandos sudėtyje žaidė: Marta Garšvaitė 3c, Marija Ieškaitė 3e, Lukas Strazdauskas 3c, Gytis Antanavičius 3e, trečią vietą užėmė antroji Jono Jablonskio gimnazijos komanda, kurios sudėtyje žaidė: Gerda Kilinskaitė 3b, Akvilė Bartkevičiūtė 3b, Simonas Steponaitis 3a, Žygintas Narkus 3a.

Turnyrą organizavo Jono Jablonskio gimnazijos kūno kultūros mokytojai: D. Šertvytienė, V. Ramanauskienė, T. Domarkas.

Varžybose teisėjavo LSU studentai ir gimnazijos mokiniai.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27