Kovo 22 dieną I-III gimnazijos klasių mokiniams – ugdymo karjerai diena

2018-03-19

“Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla.” – J. V. Gėtė.

Jono Jablonskio gimnazijoje nuobodu nebūna: kovo 15 dieną gimnazistai Žalgirio arenoje kartu su mokiniais iš visos Lietuvos klausėsi lyderių patarimų apie ateitį, o kovo 22 dieną susitiko su Kauno įmonių atstovais ir galėjo “pasimatuoti” įvairias profesijas.

Verslumo klasė lankėsi baldų gamybos įmonėje AB „Freda“. Tik atvykus mus pasitiko valdybos pirmininkas Rimas Varanauskas, generalinis direktorius Antanas Ėmužis, personalo vadovė Renata Liumparienė bei kiti. Išklausėme puikią paskaitą apie įmonės praeitį, dabartį bei ateities perspektyvas. AB „Freda“ gamina korpusinius baldus iš medienos drožlių plokščių. Pagrindinė dalis – gyvenamojo kambario ir prieškambario baldai. Pamatėme, kaip gimsta į mūsų namus atkeliaujantys baldai. Gamybos procesas modernizuotas šiuolaikiniais ir efektyviais įrenginiais. Įmonėje eksploatuojami įrenginiai yra pagaminti žymiausių Vakarų Europos įrenginių gamintojų. Sužavėjo įmonės vadovybės skiriamas dėmesys kiekvienam darbuotojui: siūlo draugišką darbinę aplinką, skatina komandinį darbą bei norą tobulėti.
Ib klasė dalyvavo Kauno apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje, išgirdo daug praktiškų patarimų, kaip save ir kitus apsaugoti nuo ugnies, ką daro ugnegesiai, gavę iškvietimą, susipažino su naujausia uigniagesių technika.
II b klasės mokiniai lankėsi UAB “Selteka”, stebėjo mikroschemų gamybos procesą, susipažino su įmonės vykdoma veikla, skirtingomis profesijoms.
II d klasės mokiniai kartu su auklėtoja Rūta Zulonaite ir anglų kalbos mokytoju Ryčiu Jezukevičiumi lankėsi Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje. Ekskursijos metu buvome supažindinti su atnaujintomis ir modernizuotomis didžiausios vidurio Lietuvos bibliotekos paslaugomis. Gimnazistams buvo atskleistos ne tik vidinės bibliotekos veiklos, bet ir pademonstruotos uždaros bibliotekos saugyklos. Labai dėkojame už galimybę apsilankyti šiuose be galo jaukiuose knygų namuose!
IIc klasė su auklėtoja Salvija E. Reveltaite ir IT mokytoja Jovyta Kumpiene lankėsi UAB CallCredit įstaigoje. Mus džiugiai pasitiko komunikacijos vadovė Katryna Varasinskaitė, supažindino su įmonės atsiradimu bei veikla, karjeros galimybėmis IT specialistams. Aktuali mums buvo informacija apie tai, kokių savybių reikia, norint susirasti darbą panašioje įstaigoje. Viso didžiulio ofiso ir darbo vietų patrauklumu buvome tiesiog užburti!
III a klasė su mokytojomis Reda Gustaitiene, Nijole Moliejiene lankėsi UAB ,,Tamro”. Moksleiviai susipažino su vaistų prekyba, sandėliavimu, gamyba.
III d klasės mokiniai apsilankė AB “Telia Lietuva” ir susipažino su Gedimų šalinimo ir elektroninių kanalų padalinio, Inžinierių ir personalo padalinio bei Pardavimo padalinio darbu. Mokiniams ši išvyka labai patiko, be to jie turėjo galimybę pabendrauti su buvusia mūsų gimnazijos mokine Aiste Samuolyte, kuri ir pravedė ekskursiją.

Didelis ačiū visų įmonių vadovams ir darbuotojams už pagalbą ir bendradarbiavimą, už puikią galimybę, „pasimatuoti“ mokiniams dar nepažįstamas profesijas, už motyvus, siekti naujų galimybių!

I-III gimnazijos klasių veiklos kovo 22 dieną

KlasėKlasės vadovasLydintis mokytojasĮmonėLaikas
I AI. ŠeikoN. BaliukevičienėKauno apskrities viešoji biblioteka10 val.
I BA. SaulienėB. BučiūnienėKauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba10 val.
I CV. Ramanauskienė D. Daugirdaitė
G. Genutė
Kauno centrinis paštas, AB Lietuvos paštas10 val.
I DE. GedvilienėR. GimžūnienėAB „Ortopedijos technika“10 val.
I VJ. BlažienėR. GriškuvienėAB „Freda“
II AJ. BejerienėJ. GrėbliūnaitėKauno apygardos teismas11 val.
II BN. SvitojienėJ. ŽiaukienėUAB Kesko Senukai Lithuania10 val.
II BN. SvitojienėD. NaikauskėUAB „Selteka“10 val.
II CS. ReveltaitėJ. KumpienėUAB CallCreditOperations11 val.
II DR. ZulonaitėR. JezukevičiusAB „Kauno grūdai“11 val.
II EV. KrikščiūnienėR. LiutkuvienėAB SEB bankas10 val.
III AR. NorkutėN. Moliejienė
R. Gustaitienė
UAB Tamro10 val.
III BI. RačaitytėN. TikuišienėUAB „Rimi Lietuva“10 val.
III CD. SudarienėA. Masiulytė
V. Marčiukaitienė
UAB Devbridge LT10 val.
III DR. AntanavičienėAB „Telia Lietuva“10 val.
III EJ. RutkauskienėV. Obelieniūtė
G. Velička
VĮ Vidaus vandens kelių direkcija10 val.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-03-25

Prieinamumas
Copy link